Služby

Výroba brýlí, výměny čoček 

Filosofií optiky je spokojenost klientů. Každý klient je seznámen  s konečnou cenou zakázky,  podrobně s vlastnostmi a cenou pořizovaných obrouček a dioptrických čoček a o dohotovené zakázce se dozví SMS zprávou na mobilní telefon.

 V nabídce je permanentně přes 200 modelů brýlových obrouček všech cenových relací,  praktické až po reprezentační, titanové atd.   Brýlové čočky pokud nejsou skladem se objednávají ve specializovaných laboratořích, termíny dodání jsou dle dohody.

Cenové relace jsou velice  příznivé proto, že většina zboží je odebíraná nejkratší cestou od výrobce a není třeba promítat do ceny náklady na nájemné prostor.    Výsledná platba se řeší dle dohody - najednou, zálohově, na splátky, hotově, převodem na účet.

Servis brýlí

Provádíme také servis  brýlí, vše po vzájemné dohodě a rozboru náročnosti jak pracovní tak cenové.  U nás pořízené brýle mají obvykle dvouroční záruku, takže v této době se o brýle bezplatně staráme.
 

Multifokální brýle  (MF)

 Specializujeme se na výrobu MF brýlí  věnujeme velkou pozornost, zejména pro výběr nejvhodnějšího typu čoček, specificky vyráběných poté dle požadavků a potřeb nositele, volíme obvykle nejoptimálnější poměr užitkovost/ cena
 

Pracovní doba:
Po - Pá
8:30 - 11.00
13:00 - 16:30

Ut a Pá  jen dopoledne

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky